Ubytování Trojanovice - možnosti v okolí

Naše chalupa se nachází na úpatí hory Javorník v krásném prostředí Beskyd, v okolí se nachází nepřeberné množství turistických tras. Na horských kolech můžete zdolávat vrcholy beskydských hor (Radhošť, Lysá Hora, Velký Javorník a další) s překrásnými výhledy do okolní krajiny.

V okolí můžete navštívit romantickou zříceninu hradu Hukvaldy, městečko Štramberk se známou vyhlídkovou věží "Štramberská Trůba", unikátní Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm, Technické muzeum historických automobilů Tatra v Kopřivnici, atd.

Milovníci aktivní dovolené mohou využít tenisové kurty, jízdárnu, squash, půjčovnu motokár, golfové hřiště na Čeladné, aquapark ve Frenštátě pod Radhoštěm nebo Frýdku-Místku. Taktéž se nabízí možnost využití blízkého letiště ve Frýdlantě nad Ostravicí k seskokům s padákem, či podniknout vyhlídkový let nad vrcholy Beskyd.

V zimě možnost lyžování v nedalekém areálu Pustevny. Pro horolezce a příznivce výšek se nabízejí místní lanové centra (Trojanovice, Rožnov pod Radhoštěm) a cvičné horolezecké skály, např. ve Štramberku.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.